Konsultatsioon

E-konsultatsioon

On Sul mõni mure seoses oma beebi arenguga? Või soovid uusi nippe ja harjutusi, et toetada oma lapse arengut? Professionaalne abi on vaid ühe e-maili kaugusel!

Võta meiega ühendust kirjutades aadressile info@activebaby.ee ja lepime kokku e-konsultatsiooni. E-konsultatsiooni on võimalik teha läbi Zoom-keskkonna või Skype. Soovi korral on võimalik konsultatsioon ka läbi e-maili või telefonivestluse. E-konsultatsiooni kestvus on umbes 30 min ja hind 15 EUR.


E-konsultatsioon toimub ettemaksu alusel.

Kodukülastus

Tunned, et beebiga õigeks ajaks võimlemisringi jõudmine on võimatu missioon? Teadagi on ju lastel alati OMA plaan siis, kui emme-issi on plaanid teinud – kindlasti on just siis vaja magada kõige magusamat und või streikida söötmisel/riidessepanekul. Ühesõnaga beebiga
kella peale kiirustamine tekitab kõigile tarbetut stressi.

Meil on Sulle hea lahendus – kutsu füsioterapeut endale koju! Kodukeskonnas on beebi rahulikum ja emme-issi rõõmsamad, et sagimist vähem. Kodukülastust pakume Pärnus ja Pärnu ümbruses.

Koduvisiit kestab umbes 45 min ja maksab 25 EUR
(koduvisiidil väljaspool Pärnu linna lisandub hinnale 4-8 EUR).

Koduvisiidi käigus nõustame lapsevanemat arendavate harjutuste osas, teeme beebile massaaži ja harjutusi eakohaste motoorsete oskuste arendamiseks.
Kirjuta meile info@activebaby.ee ja broneeri kodukülastus juba täna!